značkové kabelky

Kabelky Calvin Klein

Společnost a značka Calvin Klein spatřila světlo světa v roce 1968. U jejího založení stáli dva pánové – Calvin Klein a jeho přítel Barry Schwartz. Vyhlášený americký módní návrhář Calvin Klein, jenž pojmenoval společnost vlastním jménem, je světově známý hlavně jako mistr barev a výborný minimalista.

V prvních letech se značka zaměřila především na výrobu džínového oblečení. Za nějaký čas však přinesla na trh i kolekce prádla a oblečení z různých materiálů. Zajímavostí u této značky je to, že její trička a džíny jsou unisex, což znamená, že je mohou nosit ženy i muži.

Pro značku Calvin Klein jsou charakteristické jednoduché, ale velmi vkusné modely, které se nesnaží zapadnout do aktuálních trendových výstřelků.  Modely však vynikají vysokou nadčasovostí, díky čemu se nákup u této značky vyplatí a udělá radost na dlouho dobu.  K tomu přispívá i velmi vysoká kvalita používaných materiálů, které i po letech nošení drží svůj tvar, barvu a vypadají stále skvěle

V dnešní době už nalezneme na trhu nejen oblečení, ale také například parfémy a kabelky. Tyto kabelky se staly stejně jako ostatní produkty od značky Calvin Klein synonymem luxusu, elegance, přepychu a doplňují osobitý styl člověka. Jejich cena je sice poměrně dost vysoká, avšak na druhou stranu odpovídající kvalitě, jejich dokonalému provedení a kráse.

Díky různým slevám a výprodejům se i tyto kabelky dají pořídit za značně přijatelnější ceny.

Komentáře jsou uzavřeny.